Meist

Vaatenurk pakub kvaliteetseid audiovisuaalseid reklaamilahendusi. Keskendume 2D- ja 3D-animatsioonide, visuaalefektide ning muu liikuva graafika tootmisele.

Vajadusel pakume reklaamide tootmise täisteenust koos omapoolsete loovlahendustega. Kirjuta meile ning leiame koos parima lahenduse!

Hindan Vaatenurga puhul enim konstruktiivset koostööd klipi kujunemisel. Oskavad näha ideid läbi kaamerasilma ning lihvida erinevaid detaile selliseks, et kõik töötab terviku kasuks. Oleme Vaatenurga töödega väga rahul ja soovitame kindlasti seda asjalikku ja loomingulist tiimi!

Uku Nurk
Loovjuht, LaEcwador

Vajasime oma mobiilirakendusele reklaami ning soovituste kaudu jõudsime ettevõtteni Vaatenurk. Meil, kui tellijal, polnud vähimatki aimu mida tahta või oodata, seega pidi Vaatenurk meeskond projekti nullist üles ehitama. Lõpptulemusega ja kogu tehtud tööga mis lõpptulemuseni viis, oleme väga rahul. Aitäh Vaatenurk meeskond!

Märt Ostra
Tegevjuht, Wise App Solutions OÜ

Rahandustehnoloogia vallas on usalduse loomine klientide silmis kriitilise tähtsusega. Tänu Vaatenurga visuaalsele keelele ja loo jutustamise oskusele saime oma sõnumi selgelt ning arusaadavalt edasi anda. See väljendub otseselt läbi video lingi liituvates kasutajates.

Siim Maivel
Tegevjuht, Investly OÜ